Wycieczka 24-27 VII 2018

Tropie, Stary Sącz, Pieniny, Słowacja, Rabka Zdrój

I dzień

Tropie: romański kościół św. Świerada i Benedykta, pustelnia św. Świerada, Kalwaria Świętych Polskich

Stary Sącz: zabytkowy rynek, klasztor sióstr klarysek, zabytkowy kościół p.w. Św. Trójcy, źródełko św. Kingi, ołtarz papieski  i muzeum Jana Pawła II, centrum pielgrzymowania „Opoka” (przerwa na kawę itp.).

Kluszkowce:  zakwaterowanie w Gościńcu Pienińskim, obiadokolacja

II dzień

śniadanie

Kluszkowce: wycieczka piesza na górę powulkaniczną Wdżar urokliwym Wąwozem Papieskim (ze szczytu piękna panorama na Tatry, Pieniny, Jezioro Czorsztyńskie). Dla chętnych możliwość skorzystania ze ślizgawek (tor saneczkowy-zakręcona zjeżdżalnia). Zejście na Przeł. Snozka (bacówka, organy Hasiora)

Czorsztyn: ruiny zamku (widok na J. Czorsztyńskie, zamek w Niedzicy, rezerwat Zielone Skałki)

Niedzica: dziedziniec zamku (był w nim kręcony „Janosik”, „Wakacje z duchami”), spacer koroną zapory.

Szczawnica: spacer po uzdrowisku – Górny Park Zdrojowy (dla dzieci i młodzieży możliwość zwiedzania w formie gry miejskiej).  obiadokolacja

III dzień

śniadanie

Wyjazd na Słowację

Czerwony Klasztor

Poprad – baseny termalne

obiadokolacja

IV dzień

Śniadanie

Rabka Zdrój

Rabkolandia   ( obiad)

Cena : Dzieci 550 zł, dorośli 600zł.  Zaliczka przy zapisie 100 zł.

Świadczenia zawarte w cenie: transport komfortowym autokarem, 3 noclegi, śniadania i obiadokolacja, przewodnik, opieka duszpasterska Kapłana na trasie przejazdu, ubezpieczenie.

Dla dzieci niezbędny dowód osobisty lub paszport.

środa,
18 lipca 2018