Menu

Licznik

Liczba wyświetleń:
5160980

INTENCJE MSZALNE

04.11 – 11.11. 2018 r.

 

04 listopada – XXXI Niedziela Zwykła

godz. 9.00        - + Annę, Waldemara Małek; Aleksandrę Markuszewską; Zofię, Gabriela Nakonowskich

godz. 11.00       - Różaniec za zmarłych

godz. 11.30       - Msza oktawalna

godz. 17.00       - + Tadeusza Wolszczakowskiego – od rodz. Klempów

 

05 listopada – poniedziałek

godz. 7.00        - + Stanisława Wojtala w 15 rocz. śm.

godz. 17.30       - Różaniec za zmarłych

godz. 18.00       - Msza oktawalna

godz. 18.00       - + Sebastiana Gałkę – od koleżanek i kolegów ze szkoły podstawowej i gimnazjum z wychowawcami     

 

06 listopada – wtorek

godz. 7.00        - + Józefa Nonckiewicza – od ucz. pogrzebu

godz. 17.30       - Różaniec za zmarłych

godz. 18.00       - Msza oktawalna

godz. 18.00       - rez.

 

07 listopada – środa

godz. 7.00        - + Joannę Witkowską – od ucz. pogrzebu

godz. 17.00       - O Boże błogosławieństwo, Dary Ducha Św., opiekę NMP, zdrowie i wszelkie łaski dla Igi i Zosi Gniecioszek w 18 rocz. urodzin

godz. 17.30       - Różaniec za zmarłych

godz. 18.00       - Msza oktawalna

godz. 18.00       - +Mariana Ogrodowczyka – od teściowej Marty

 

08 listopada – czwartek

godz. 7.00        - + Stanisława Kaczmarka – od kuzynów Leszczyków   

godz. 17.30       - Różaniec za zmarłych

godz. 18.00       - Msza oktawalna

godz. 18.00       - + Sebastiana Gałkę – od kolegow: Mikołaja, Mateusza, Dominika, Jarosława i koleżanki Kingi

 

09 listopada – piątek                                                     

godz. 7.00        - + Piotra Kipigrocha – od ucz. pogrzebu

godz. 18.00       - +Mariana Nowakowskiego – od Aleksandry i Marcina Krzyształowskich z rodziną

godz. 18.00       - + Bronisława Patockiego – od wychowawczyni, koleżanek i kolegów córki Moniki ze szk. średniej

 

10 listopada – sobota

godz. 7.00        - + Feliksa Wojtala – od ucz. pogrzebu

godz. 18.00       - +Wojciecha, Irenę, Stanisława, Mariannę, Stanisława Goldów; Ewę, Antoniego, Kazimierza, Stanisławę szczęsnych; Janinę, Bartłomieja Słomskich; Janusza Mleka; Władysławę, Antoniego Derków

godz. 18.00       - + Dawida Rogaczewskiego – od koleżanek Izy z pracy

 

11 listopada – XXXII Niedziela Zwykła

godz. 9.00        - + Krystynę, Kazimierza Szczerkowskich; Danielę, Jana Płatek; Barbarę Ochej; Mariannę Ołota; Sławomira Sobonia

godz. 11.30       - Msza za Ojczyznę

godz. 17.00       - + Antoniego Posmyka w 4 rocz. śm.; Zdzisławę Dziurską; Henryka, Jadwigę Kurowskich

godz. 17.00       - + Genowefę w 2 rocz. śm., Henryka Godszling; Kazimierę, Jozefa Ranoszek; zm. z rodz. Godszlingów i Ranoszków

 

Wyszukiwanie

Dzisiaj jest

sobota,
17 listopada 2018

(321. dzień roku)

Święta

Sobota, XXXII Tydzień zwykły
Rok B, II
Wspomnienie św. Elżbiety Węgierskiej, zakonnicy